Spotkanie sieci współpracy nauczycieli bibliotekarzy

Wczoraj po południu miało miejsce spotkanie organizacyjne sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy powiatu lipskiego. Odbyło się ono pod hasłem: „Wszyscy jesteśmy kreatywni” . Był to dwugodzinny warsztat poświęcony tworzeniu książkowych rzeźb inspirowany prezentowaną w naszej bibliotece wystawą „Drugie życie książki” . Warsztaty poprowadziła autorka prac pani Anna Swend z Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu.
Atmosfera na spotkaniu była pełna entuzjazmu i zaangażowania. Uczestniczki warsztatów uważnie słuchały instrukcji pani Anny Swend i z zapałem przystąpiły do pracy. Każda z nich miała okazję stworzyć własnego, niepowtarzalnego książkowego anioła. Kreatywne procesy tworzenia, wymiana pomysłów i wspólne rozwiązywanie zadań sprawiły, że uczestniczki cieszyły się czasem spędzonym razem, dzieląc się wrażeniami i inspiracjami. Spotkanie sieci współpracy nauczycieli bibliotekarzy w Lipsku było bardzo udanym wydarzeniem. Uczestniczki miały okazję zdobyć nowe umiejętności, nawiązać nowe znajomości i spędzić czas w kreatywnej atmosferze.
Więcej zdjęć znajdą Państwo na naszym Facebooku