Ponad 2 500 000 książek i czasopism w wersji elektronicznej dostępnych dla naszych czytelników

Biblioteka Pedagogiczna w Lipsku przystąpiła do projektu Academica, dzięki czemu nasi Czytelnicy mogą korzystać z ponad 2,5 mln publikacji w wersji elektronicznej, udostępnionych przez Bibliotekę Narodową w Warszawie.

Academica udostępnia głównie publikacje naukowe z lat 1990 – 2018. Są to podręczniki akademickie, książki naukowe i popularnonaukowe oraz artykuły z czasopism naukowych.

Wszelkie informacje o szczegółach projektu i warunkach korzystania z zasobów serwisu >>>Academica<<< znajdują się w podręczniku użytkownika, który można pobrać klikając w ten >>>link<<<.

W razie pytań prosimy również o kontakt telefoniczny z Biblioteką Pedagogiczną w Lipsku: 48 3701200.