Godziny pracy biblioteki w nowym roku szkolnym

Wraz z końcem wakacji, od 1 września 2020 r., biblioteka powraca do tradycyjnych godzin pracy:

• poniedziałek     10 – 17
  • wtorek                9 – 16
  • środa                  8 – 15
  • czwartek             9 – 16
  • piątek                10 – 17

Niestety, w związku z obowiązująca w powiecie lipskim tzw. „czerwona strefą”, Czytelnicy nadal nie mogą korzystać z czytelni oraz z komputerów.

Zamawianie i wypożyczanie książek odbywać się będzie na dotychczasowych zasadach.

Przypominamy o obowiązujących zaleceniach dla czytelników:

1. Każdy Czytelnik przebywający na terenie biblioteki ma obowiązek zasłaniania nosa i ust maseczką lub przyłbicą.
  2. Po wejściu do Biblioteki Czytelnik musi obowiązkowo zdezynfekować dłonie, bądź założyć rękawiczki jednorazowe.
  3. Czytelnicy przebywający w Bibliotece zobowiązani są zachować między sobą dwumetrowy dystans.
  4. Do końca września 2020r. opłaty za niezwrócone materiały biblioteczne należy wpłacać przelewem na konto Biblioteki.

Dane do przelewu

Odbiorca:                               Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu

Adres:                                    ul. Kościuszki 5a, 26-600 Radom

Numer rachunku w PKO BP: 59 1020 1026 0000 1602 0233 4365