Czytaj e-wydania kultowego czasopisma „Przekrój”

Przekrój to najstarsze czasopismo społeczno-kulturalne w Polsce. Od 1945 do 2013 roku wydawane było jako tygodnik, a od 2016 roku jest kwartalnikiem. Teraz to legendarne pismo można przejrzeć w cyfrowym archiwum obejmującym numery z lat 1945-2000. Można je sobie przeglądać i z sentymentem powspominać minione lata. Na stronie kwartalnika czeka na Państwa mnóstwo innych atrakcji.

Do 13 kwietnia dostępny jest nieodpłatnie w wersji online najnowszy WIOSENNY numer „Przekroju”.

Fani Marka Raczkowskiego mają do obejrzenia ponad 4000 tysiące rysunków artysty.

Na szczególną uwagą zasługują  kultowe przekrojowe krzyżówki, które można uzupełniać w komputerze.

Na koniec dla spersonalizowana interaktywna zabawa: „Jak wyglądał przekrój w dniu Twoich narodzin”