#zostanwdomu – Czytaj publikacje elektroniczne!

KOMUNIKAT – prolongata wypożyczonych książek

Wszystkie dokumenty biblioteczne, których termin zwrotu
wypadł między 13 marca a 25 maja 2020 r.
zostały automatycznie prolongowane
do 8 czerwca 2020 r.
System biblioteczny nie naliczy w tym czasie
żadnych opłat za przetrzymanie książek.

Z powodu zaistniałej sytuacji nasza biblioteka pozostaje czasowo zamknięta. Chcemy jednak pomóc wszystkim naszym czytelnikom. W związku z tym zapraszamy:

1. do odbierania kodów do czytelni książek elektronicznych Ibuk Libra (https://libra.ibuk.pl/), gdzie znajdziecie ponad 1500 tytułów książek i czasopism naukowych z rożnych dziedzin wiedzy,
  2. do kontaktu z nami jeśli potrzebujecie informacji na dowolny temat związany z pisaniem prac zaliczeniowych lub każdą inną potrzebą informacyjną – otrzymacie od nas na skrzynkę mailową zestaw publikacji elektronicznych związanych z Waszym zapytaniem.

Zachęcamy do tej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu mailowego na adres: lipsko.bp@wp.pl lub pisania przez messengera na naszej stronie na Facebooku.