Wystawa prac plastycznych dzieci z Państwowego Ogniska Plastycznego w Starachowicach

W związku z 15. Ogólnopolskim Tygodniem Bibliotek w bibliotecznej „Galerii między półkami” 8 maja 2018 r. otwarta została wystawa prac plastycznych dzieci i młodzieży z Państwowego Ogniska Plastycznego w Starachowicach. Jest to efekt współpracy jaką nawiązaliśmy w tym roku z tą zasłużoną i istniejącą od 30. lat placówką edukacyjną.

Ekspozycja została przygotowana przez Panią Ewę Wyczesany. Prezentuje ona kilkadziesiąt rysunków i grafik wykonanych przez dzieci i młodzież uczęszczającą na zajęcia prowadzone przez pracujących tam doskonałych pedagogów i artystów: Panią Dorotę Sarzyńską -Kosieradzką oraz Pana Marcina Bondarowicza. Oprócz tego można na niej zobaczyć ceramiczne figurki przygotowane pod opieką dyrektora Państwowego Ogniska Plastycznego w Starachowicach Pana Sylwestra Kiełka.

Zapraszamy do oglądania tej naprawdę interesującej wystawy. Będzie ona prezentowana do 17 czerwca 2018 r.